I Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia 21 lutego 2021

1. Dziękujemy mieszkańcom Nowej Wsi za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
    W najbliższą sobotę prosimy o pomoc mieszkańców Podgórzna. A potem poprosimy mieszkańców Rudna.
  2. Składamy „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na nasz kościół złożone na tacę oraz przelewem na konto parafialne, za kolejne wpłaty na remont kaplicy w Radachówce oraz za wpłatę na kostkę ułożoną na cmentarzu.
  3. Dziękujemy naszym sąsiadom z SKR-u za wielokrotną pomoc w odśnieżaniu parkingu i pobliskiego terenu.
  4. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania: spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 7 marca po Mszy św. o godz. 10.00. Na spotkanie zapraszamy kandydatów z jednym z rodziców.
  5. W naszej parafii trwa kolejny kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się w sali na plebanii po Mszy świętej wieczornej.