5 niedziela zwykła – ogłoszenia 7 lutego 2021

1. Dziękujemy drugiej grupie mieszkańców Lubic II za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
    W najbliższą sobotę prosimy o pomoc mieszkańców  Majdanu. A potem poprosimy mieszkańców Nowej Wsi.
  2. Składamy „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na nasz kościół złożone na tacę oraz przelewem na konto parafialne.
  3. Dziękujemy za kolejne wpłaty na remont kaplicy w Radachówce.
  4. Dziękujemy za kolejne ofiary na kostkę ułożoną na cmentarzu.
  5. Nie ogłaszaliśmy żadnej zbiórki na mikrofony w naszym kościele, ale i tak pewien anonimowy ofiarodawca złożył ofiarę na ten cel. Pewnie był bardzo zdesperowany trzeszczeniem tych starych. Bardzo serdecznie dziękujemy i informujemy, że już założyliśmy nowe mikrofony.
  6. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Spotkanie różańcowe po procesji poprowadzi męskie koło z Kołbieli.