4 niedziela zwykła – ogłoszenia 31 stycznia 2021

1. Dziękujemy pierwszej grupie mieszkańców Lubic II za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii oraz za sprzątnięcie terenu, a także za złożenie i sprzątniecie dekoracji świątecznej.
    W najbliższą sobotę prosimy o pomoc drugą grupę mieszkańców  Lubic II. A potem poprosimy mieszkańców Majdanu.
  2. Składamy „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na nasz kościół złożone na tacę oraz przelewem na konto parafialne.
  3. Dziękujemy za kolejne wpłaty na remont kaplicy w Radachówce.
  4. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Bardzo dziękujemy za miłe spotkania na modlitwie, przy bramach oraz za ofiary złożone przy tej okazji księdzu, złożone w kopertach na tacę, czy wpłacone na konto. Bóg zapłać. Sprawozdanie podamy pod koniec lutego.
  5. Na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Chorwacji zebraliśmy do puszek 2280 zł.
  6. W najbliższy wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane u nas świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte odprawimy o godzinie 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00 oraz w Radachówce o 11.15. Na każdej poświecimy gromnice. Osoby, które  ich nie mają, mogą je nabyć w zakrystii po każdej Mszy świętej. Taca z tego święta jest przeznaczona na klasztory klauzurowe.
  7. W najbliższym tygodniu obchodzimy pierwsze dni tygodnia w zwykły sposób. Spotkanie różańcowe po procesji poprowadzi męskie koło z Kołbieli.
  8. Dzisiaj wystąpi w naszym kościele chór Cantores Reginae pod dyrekcją Klaudiusza Bieńko z parafii Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie. Zaśpiewają na Mszy świętej wieczornej, a potem będzie Wieczór Kolęd. Zapraszamy o godzinie 18.00.