14 niedziela zwykła – ogłoszenia 5 lipca 2020

 1. Dziękujemy drugiej grupie mieszkańców Chrosny za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii oraz za sprzątnięcie terenu.
  W najbliższą sobotę prosimy o pomoc trzecią grupę mieszkańców tej miejscowości.
 2. Dziękujemy za kolejną ofiarę na kostkę ułożoną na cmentarzu.
  Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dziękujemy za ofiary na kościół składane za pośrednictwem przelewów bankowych.
 4. W imieniu Społecznego Komitetu Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski dziękujemy za kolejne wpłaty na renowację pomnika poległych w 1920 roku.
 5. Dzisiaj obchodzimy pierwszą niedzielę miesiąca. Spotkanie różańcowe po procesji eucharystycznej poprowadzi Koło Różańcowe z Sępochowa.
 6. Koło Radia Maryja z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 11 lipca. Wyjazd o godzinie 5.00 sprzed kościoła. Koszt pielgrzymki 60 zł. Bliższe informacje znajdziemy na tablicy ogłoszeń.
 7. Rycerstwo Niepokalanej organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Wąwolnicy połączoną ze zwiedzaniem Puław, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa w soboty 18 lipca i 1 sierpnia. Zapisy i więcej szczegółów u pana Stanisława Zawadki z Kątów.
 8. Rozpoczęły się wakacje. Nasi księża też skorzystają z urlopów. Dlatego informujemy, że mogą się pojawić inni księża w zastępstwie oraz, szczególnie w dni powszednie, może zostawać tylko jeden ksiądz. Zatem spowiedź będzie możliwa przed lub po Mszach świętych.
  Ogłaszamy także, że kancelaria w lipcu i sierpniu będzie czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki. W przypadku poważnych sytuacji w pozostałe dni należy dzwonić na podany numer.
 9. Planujemy uroczystość dożynkową, ale ze względów epidemiologicznych tylko skromną, w kościele z ewentualnym małym poczęstunkiem. Odbędzie się ona w niedzielę 6 września o godzinie 12.30. Zapraszamy do zrobienia wieńców dożynkowych na podziękowanie za zbiory.
 10. Mamy już zrobione nowe podesty na poddasze kościoła po których można chodzić w celach inspekcyjnych i roboczych. Stare prawie całkowicie spróchniały.