13 niedziela zwykła – ogłoszenia 28 czerwca 2020

1. Dziękujemy pierwszej grupie mieszkańców Chrosny za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii oraz za sprzątnięcie terenu wokół niego i plebanii.
    W najbliższą sobotę prosimy o pomoc drugą grupę mieszkańców tej miejscowości.
  2. Dziękujemy za kolejne ofiary na kostkę ułożoną na cmentarzu.
    Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W imieniu Społecznego Komitetu Obchodów 100–lecia Odzyskania Niepodległości Polski dziękujemy za kolejne wpłaty na renowację pomnika poległych w 1920 roku.
  4. W poprzednią niedzielę mieszkańcy i działkowicze Radachówki zakończyli wizytę obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w swoich domach. Bardzo dziękujemy za piękne i wzruszające wpisy do kroniki. Dziękujemy także za ofiary, które zebrano w wysokości 4360 zł. Zostaną one przeznaczone na renowację kaplicy w Radachówce. W intencji mieszkańców i gości Radachówki  zostanie odprawiona Msza święta dzisiaj w kaplicy o godzinie 11.15.
    Także dzisiaj obraz zostanie przekazany mieszkańcom Majdanu.
  5. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca, którą zbiera się zwyczajowo w tym dniu przeznaczona jest na konserwację Bazyliki Świętego Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  6. W najbliższym tygodniu w zwyczajny sposób obchodzimy pierwszy piątek, pierwszą sobotę i pierwszą niedzielę miesiąca. Spotkanie różańcowe po procesji eucharystycznej poprowadzi Koło Różańcowe z Sępochowa.
  7. Koło Radia Maryja z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 11 lipca. Wyjazd o godzinie 5.00 sprzed kościoła. Koszt pielgrzymki 60 zł. Bliższe informacje znajdziemy na tablicy ogłoszeń.
  8. Rozpoczęły się wakacje. Nasi księża też skorzystają z urlopów. Dlatego informujemy, że mogą się pojawić inni księża w zastępstwie oraz, szczególnie w dni powszednie, może zostawać tylko jeden ksiądz. Zatem spowiedź będzie możliwa przed lub po Mszach świętych.
    Ogłaszamy także, że kancelaria w lipcu i sierpniu będzie czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki. W przypadku poważnych sytuacji w pozostałe dni należy dzwonić na podany numer.